Aktualności

IV edycja spotkania „Przedsiębiorczość drogą do sukcesu”
25 kwietnia w kinie na starówce odbyła się IV edycja spotkania „Przedsiębiorczość drogą do sukcesu”, którego organizatorem był Zespół Szkół Nr 2 im. ks. prof. Józefa Tischnera, Wydział Edukacji Urzędu Miasta w Żorach oraz Powiatowy Urząd Pracy w Żorach. Całe wydarzenie odbywało się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Żory, Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Podczas spotkania uczniowie z Żorskich szkół podstawowych mogli dowiedzieć się czym powinni się sugerować przy wyborze swojego przyszłego zawodu, jak ważna jest pasja w życiu człowieka i kim tak naprawdę jest osoba przedsiębiorcza.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i zapraszamy za rok.