Aktualności

II miejsce naszych uczniów w Ogólnopolskim Konkursie „Logistyczne Podchody”


Zespół w składzie: Magdalena Nowak z IVL oraz Wiktoria Michalewicz i Wiktor Zniszczoł z klasy IIIL zajął II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Logistyczne Podchody” … w skrócie jak w prawdziwej pracy logistyka – niespodziewane zadania, czas reakcji i oczekiwania szefa 😉 Sprostali stawianym im wymaganiom. Gratulujemy!

Konkurs zorganizowany był przez Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach w ramach projektu Junior Top Young 100, w którym biorą udział uczniowie ze szkół logistycznych w Polsce.

Projekt ma na celu przybliżyć zainteresowanym uczniom szeroko pojęty świat łańcucha dostaw poprzez umożliwienie im uczestnictwa w cyklu wydarzeń z udziałem młodych profesjonalistów, doświadczonych managerów i studentów.

Najlepsze zespoły z Łodzi, Żor, Rybnika i Pawłowic wraz z opiekunami wezmą udział w Konferencji Zamknięcia II edycji Programu Top Young 100, która odbędzie się 16 kwietnia 2020 roku.

Author


Avatar