Aktualności

Dublet w zawodach „Sprawni jak żołnierze”

Na przekór krążącym opiniom piątek 13 może być szczęśliwy. Tak właśnie było w przypadku reprezentacji naszej szkoły, która właśnie w ubiegły piątek wzięła udział w rejonowych zawodach sportowo – obronnych „Sprawni jak żołnierze” w Rybniku rywalizując w takich konkurencjach, jak: sprawnościowy tor przeszkód, bieg wahadłowy, pierwsza pomoc czy strzelanie. Zawody rozegrane zostały w ZST w Rybniku i rywalizowało w nich 7 drużyn żeńskich i 12 męskich. Po bardzo emocjonującej i zaciętej walce obie nasze drużyny we wspaniałym stylu pokonały wszystkich przeciwników zdobywając I-sze miejsca zarówno w kategorii dziewcząt, jak i chłopców i przechodząc tym samym do historii szkoły, jak pierwszy zespół, któremu udało się tego dokonać!

W skład zwycięskiej drużyny weszli: Kinga Fizia, Julia Dudek, Wiktoria Wyrobek, Maciej Famulski, Piotr Klose i Konrad Spruch. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia na zawodach wojewódzkich!