Aktualności

Drużynowe zawody pływackie29 listopada w Rybniku na basenie Zespołu Szkół Budowlanych odbyły się Rejonowe Drużynowe Zawody Pływackie. W zawodach tych startowały reprezentacje naszej szkoły. Drużyna Dziewcząt w składzie:Wagner Monika, Lużyna Alicja, Goryl Marta, Wawrzyńczuk Nadia, Wożniak Wiktoria, Grzymała Zuzanna, Olma Julia, Kostrzewska Julia, Grela Jagoda zajęła I miejsce i tym samym awansowała do FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO gdzie wystąpi 16 najlepszych szkół województwa Śląskiego.
Drużynę chłopaków która zajęła II miejsce reprezentowali: Baron Robert, Leśniak Jakub, Krówka Kacper, Michalik Paweł, Oleksy Jakub, Rzeszowski Dawide, Jojko Jakub i Hajduk Jakub.
Serdecznie wszystkim GRATULUJEMY !!!! Dziewczynom życzymy POWODZENIA w Finale Wojewódzkim który już we wtorek (3.12) W Dąbrowie Górniczej.

Author


Avatar