Drodzy Maturzyści

Drodzy Maturzyści,

dziś 24 kwietnia 2020 roku kończą się dla Was zajęcia dydaktyczne. W związku z ograniczeniem funkcjonowanie szkoły nie będzie jednak mogła odbyć się uroczystość zakończenia zajęć i tradycyjne wręczenie świadectw. Przygotowaliśmy już dla Was świadectwa i wszystkie inne dokumenty, jednak w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo nas wszystkich, w tym roku szkolnym forma ich odbioru będzie inna. Harmonogram został wysłany do Was droga elektroniczną poprzez dziennik i wychowawców. Prosimy stosujcie się do niego i zachowajcie zasady bezpieczeństwa, zabierzcie długopisy, dokument tożsamości. Pamiętajcie i maseczkach i zachowajcie bezpieczną odległość. Do szkoły przychodzimy tylko według harmonogramu i w miejscu zaznaczonym w liście do Was przesłanym. W kolejnych dniach poza wyznaczonym terminem można po uprzednim telefonicznym umówieniu się odebrać swoje świadectwo i dokumenty w godzinach pracy sekretariatu.