Szkolne eliminacje V Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej

20 listopada b.r. o godz. 11.00 uczniowie szkół kształcących w zawodach technik spedytor i technik logistyk z całej Polski przystąpili do rozwiązywania testów w ramach szkolnych eliminacji V Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej, organizowanej przez Uniwersytet Gdański Wydział Ekonomiczny.

Z naszej szkoły 4 uczniów zostało zakwalifikowanych do II etapu olimpiady : Krzysztof Sekienda z klasy III L oraz Natalia Krupka, Kamil Łakota i Wiktor Zniszczoł z IV L.

Stawką drugiego etapu jest miejsce w finale – a oznacza to m.in. zwolnienie z pisemnej części egzaminu zawodowego , nagrody rzeczowe ufundowane przez organizatora . Grono finalistów to uczniowie najpilniej obserwowani przez potencjalnych pracodawców.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w etapie okręgowym !