Aktualności

7 naszych uczniów zostało zakwalifikowanych do II etapu Olimpiady Logistycznej

4 października b.r.  o godz. 11.00 uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski przystąpili do rozwiązywania testów w ramach szkolnych eliminacji  XI Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej, organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki z Poznania.

Z naszej szkoły 7 uczniów zostało zakwalifikowanych  do II etapu Olimpiady Logistycznej: Dawid Koch , Łukasz Świerczek, Dawid Skaźnik (z klasy IV L) oraz Bartosz Trybuś, Dominik Trześniewski, Piotr Pyka, Jakub Banaszek z klasy III L.

Stawką drugiego etapu jest miejsce w finale Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej – a oznacza to m.in. zwolnienie z pisemnej części egzaminu zawodowego , nagrody rzeczowe ufundowane przez organizatora .  Grono finalistów to uczniowie najpilniej obserwowani przez potencjalnych pracodawców.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w etapie okręgowym !