Wyższa Szkoła Logistyki zaprasza uczniów do udziału w XIV Ogólnopolskiej Olimpiadzie Logistycznej. Zawody I stopnia (szkolne) odbędą się 21.10.2022r. o godz. 11:00. Uczniowie zgłaszają indywidualnie swój udział w od 27.09 – 11.10.2022r.

Link do formularza rejestracyjnego dla uczniów dostępny jest na stronie www.wsl.com.pl/olimpiada.

Proszę zapoznać się z regulaminem olimpiady na stronie WSL

Aktualności, Sport

Rejonowe zawody lekkoatletyczne
W piątek 23.09.2022 na stadionie lekkoatletycznym w Rybniku odbyły się rejonowe zawody lekkoatletyczne w ramach Ogólnopolskiej Licealiady Młodzieży. Naszą szkołę reprezentowały drużyny dziewcząt i chłopców. Najlepsze wyniki w swoich konkurencjach wśród dziewcząt uzyskały:

Julia Dudek – I msc. w biegu na 400m,
Kinga Fizia – III msc. w biegu na 400m,
Alicja Kappel – II msc. w pchnięciu kulą,

a wśród chłopców:
Bartosz Wuwer – III msc. w biegu na 100m,
Bartosz Knapp – w biegu na 400m
Jakub Kieloch III msc. w pchnięciu kulą.

W klasyfikacji ogólnej reprezentacja dziewcząt wywalczyła III miejsce w rejonie, a reprezentacja chłopców IV miejsce. Gratulujemy!

W ramach Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego, który co roku przypada 10 października, serdecznie zapraszamy na wystawę fotograficzną
pt. „Nie chcę o tym mówić” uczniów klasy 4 kierunku technik fotografii i multimediów.

Wernisaż odbędzie się 10.10.2022 roku o godzinie 17:30 w Miejskim Ośrodku Kultury w Żorach, na scenie plenerowej.

Serdecznie zapraszamy w imieniu uczniów.