Zespół w składzie: Magdalena Nowak z IVL oraz Wiktoria Michalewicz i Wiktor Zniszczoł z klasy IIIL zajął II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Logistyczne Podchody” … w skrócie jak w prawdziwej pracy logistyka – niespodziewane zadania, czas reakcji i oczekiwania szefa 😉 Sprostali stawianym im wymaganiom. Gratulujemy!

Konkurs zorganizowany był przez Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach w ramach projektu Junior Top Young 100, w którym biorą udział uczniowie ze szkół logistycznych w Polsce.

Projekt ma na celu przybliżyć zainteresowanym uczniom szeroko pojęty świat łańcucha dostaw poprzez umożliwienie im uczestnictwa w cyklu wydarzeń z udziałem młodych profesjonalistów, doświadczonych managerów i studentów.

Najlepsze zespoły z Łodzi, Żor, Rybnika i Pawłowic wraz z opiekunami wezmą udział w Konferencji Zamknięcia II edycji Programu Top Young 100, która odbędzie się 16 kwietnia 2020 roku.

Sukces naszych uczniów w IV OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE SPEDYCYJNO-LOGISTYCZNEJ!

Uczniowie naszej szkoły :

Maciej Karbowski z III L

Piotr Pyka z IV L

Kamil Szymała z IV L

Bartosz Trybuś z IV L

Dominik Trześniewski z IV L

zakwalifikowali się do etapu okręgowego OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY SPEDYCYJNO-LOGISTYCZNEJ organizowanej przez Uniwersytet Gdański.

Etap okręgowy odbędzie się 6 marca b.r. w Zespole Szkół im. gen. Stanisława Sosabowskiego w Bielsku Białej.

Celem organizacji Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej jest m.in. zainteresowanie uczniów problematyką spedycyjną i logistyczną z perspektywą kontynuacji tych zainteresowań w charakterze studentów Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego.

Gratulujemy i życzymy powodzenia na etapie okręgowym !!!

Olimpiada Przedsiębiorczości to nowoczesny projekt o społecznym i przedsiębiorczym charakterze. Organizowana jest od 2005 r. i ma status jednej z największych olimpiad dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Olimpiada to wspólna inicjatywa Fundacji Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych oraz pięciu największych polskich uczelni ekonomicznych – Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Uniwersytetów Ekonomicznych w Katowicach, Krakowie, Poznaniu i we Wrocławiu. Partnerami Strategicznymi są od wielu lat Narodowy Bank Polski i Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności.

Z naszej szkoły do II etapu wojewódzkiego dostali się: Zuzanna Kalisz 1EG, Kacper Wypchoł 1DG oraz Adam Wojtaszek 1DG

Gratulujemy I trzymamy kciuki w kolejnym etapie.

Kolejne sukcesy naszych uczniów w Olimpiadzie ZUS „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych?”. Do II etapu wojewódzkiego dostali się: Zuzanna Kalisz 1EG, Mateusz Majecki 1EG i Dawid Gałęziewski z 1AG

Celem Olimpiady jest upowszechnianie i pogłębianie wiedzy o ubezpieczeniach społecznych wśród uczniów szkół ponadpodstawowych, która jest niezbędna każdemu przy podejmowaniu wielu decyzji, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Gratulujemy i trzymamy kciuki w następnym etapie.