23 października o godz. 11.00 uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski przystąpili do rozwiązywania testów w ramach szkolnych eliminacji XII Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej, organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki z Poznania.
Z naszej szkoły Kamil Szymała z klasy IVL zakwalifikował się do II etapu Olimpiady Logistycznej.
Stawką drugiego etapu jest miejsce w finale Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej – a oznacza to m.in. zwolnienie z pisemnej części egzaminu zawodowego, bezpłatne studia w Wyższej Szkole Logistyki .
Gratulujemy i życzymy powodzenia !

Rozpoczynamy szkolny konkurs zadaniowy „Czas z matematyką”. W kolejnych pięciu tygodniach udostępniane będą listy zadań. Rozwiązania należy wrzucić do skrzynki obok sali 107. W każdy poniedziałek spośród uczestników wylosujemy osobę, która otrzyma nagrodę tygodnia. Rozstrzygnięcie konkursu 16 grudnia 2019r. Nagrodzimy najwytrwalszych. Pierwszy zestaw zadań do pobrania https://padlet.com/a_szkolda/9l1mptqbc997