Aktualności, dla uczniów
Oferta pracy dorywczej na wakacje dla uczniów pełnoletnich i dla tych, którzy ukończyli 16 lat z dołączeniem zgody od rodzica, że mogą pracować na zleceniu oraz zaświadczenie, że są uczniami naszej szkoły. Szczegóły na plakacie [pobierz]

Praca dla wszystkich absolwentów
   Pomocnik lakiernika [pobierz]
   Pracownik Produkcji [pobierz]
   Pracownik ds. przemiału [pobierz]

Aktualności, dla uczniów
W ostatnim tygodniu maja, klasa II a wraz z technikiem kryminalistyki Panem Grzegorzem M.  i naszym „mistrzem” samoobrony Panem Mateuszem B., który przeprowadził z nami zajęcia sportowo-obronne, wyruszyła na trzydniową wycieczkę kryminalistyczną do Brennej.

Oprócz zajęć dotyczących seryjnych morderców, praktyki w wykonywaniu odlewów śladów traseologicznych z pomocą Pana Grzegorza, poznaliśmy losy Żołnierzy Wyklętych, działających na obszarze żywiecczyzny i spędziliśmy chwilę przy pomniku ku ich pamięci. Drugiego dnia, podczas wyjścia w góry na szczyt Błatnia, komunikowaliśmy się w języku angielskim, co ułatwił nam wychowawca Pan Profesor Andrzej Łojkowski. Szczególnie integracyjnym elementem wyjazdu były zadania takie jak gra terenowa w centrum Bielska-Białej, pozwalająca poznać zabytki, historię, najciekawsze zakątki miasta i ludzi. Zamiast ocen otrzymywaliśmy punkty i numery szyfru do sejfu, który rozpracowaliśmy ostatniego dnia. Mogliśmy również aktywnie uczestniczyć w „walce na śmierć i życie” podczas gry w laserowy paintball. Podszkoliliśmy się z geografii i przede wszystkim dopracowaliśmy współpracę w grupie przy zadaniach sprawdzających naszą pamięć, organizację, wytrzymałość i cierpliwość. Wieczorny czas spędzaliśmy przy rytmach gitar i ukulele oraz wspólnym śpiewie, o ile można to nazwać śpiewem. Rozgrzewaliśmy się przy ognisku i wspólnych rozmowach. Miały też miejsce zabawy teambuilding’owe, podczas których poznawaliśmy procedury wykrywania kłamstw czy sprawdzaliśmy swoją spostrzegawczość.

Wszyscy wspaniale wspominamy wyjazd. Wycieczka o charakterze dydaktycznym pozwoliła nam  nie tylko na przyswojenie wiedzy teoretycznej jak w szkole, ale była również ciekawą odskocznią w praktykę, co przyniosło nam wiele korzyści, rozrywki, niezapomnianych wspomnień i jak się okazało umocniła jeszcze bardziej więź naszej klasy.

Medialno- kryminalni z II A